Home > Hua > Tiaki Awhe > PTC Tae Tautuhi > B59875C0120A070
Tono Tono
Maori
5997141Ataata B59875C0120A070EPCOS
B59875C0120A070
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    B59875C0120A070
  • Whakaahuatanga
    PTC RESET FUSE 265V 55MA RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Momotuhi - Max
    265V
  • Rahi / Rahi
    0.354" Dia x 0.197" T (9.00mm x 5.00mm)
  • Raupapa
  • Te Pakanga - 25 ° C (Typ)
    65 Ohms
  • Ētahi Ingoa
    B59875C 120A 70
    B59875C0120A070-ND
    B59875C120A70
    B59875C120A70-ND
  • Tae Mahi
    0°C ~ 60°C
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Ceramic PTC Resettable Fuse 265V 55mA Ih Through Hole Radial, Disc
  • I teie nei - Te haere (Te)
    110mA
  • Anei - Max
    1A
  • I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max)
    55mA