Home > Hua > Tiaki Awhe > PTC Tae Tautuhi > B59960C0120A051
Tono Tono
Maori
6343472Ataata B59960C0120A051EPCOS
B59960C0120A051
I roto i te taonga
1500+
  • Tau Wae
    B59960C0120A051
  • Whakaahuatanga
    PTC RESET FUSE 80V 250MA RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Momotuhi - Max
    80V
  • Rahi / Rahi
    0.433" Dia x 0.138" T (11.00mm x 3.50mm)
  • Raupapa
  • Te Pakanga - 25 ° C (Typ)
    5.6 Ohms
  • Ratonga
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    B59960C 120A 51
    B59960C120A51
    B59960C120A51-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    0.571" (14.50mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Ceramic PTC Resettable Fuse 80V 250mA Ih Through Hole Radial, Disc
  • I teie nei - Te haere (Te)
    500mA
  • Anei - Max
    4.3A
  • I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max)
    250mA