Home > Hua > Tiaki Awhe > PTC Tae Tautuhi > B59975C0160A070
Tono Tono
Maori
2110777Ataata B59975C0160A070EPCOS
B59975C0160A070
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    B59975C0160A070
  • Whakaahuatanga
    PTC RESET FUSE 20V 550MA RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Momotuhi - Max
    20V
  • Rahi / Rahi
    0.354" Dia x 0.138" T (9.00mm x 3.50mm)
  • Raupapa
  • Te Pakanga - 25 ° C (Typ)
    1.8 Ohms
  • Ētahi Ingoa
    B59975C 160A 70
    B59975C0160A070-ND
    B59975C160A70
    B59975C160A70-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Ceramic PTC Resettable Fuse 20V 550mA Ih Through Hole Radial, Disc
  • I teie nei - Te haere (Te)
    1.1A
  • Anei - Max
    3A
  • I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max)
    550mA