Home > Hua > Nga Matapihi - Whakawhitiwhiti, Nga Wae Tae > Ferrite Cores > B65541T0100A033
Tono Tono
Maori
328423Ataata B65541T0100A033EPCOS
B65541T0100A033
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    B65541T0100A033
  • Whakaahuatanga
    FERRITE CORE P 100NH M33 2PCS
  • Tauira ECAD
  • Whānui
  • Te manawanui
    ±3%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    P 14 x 8
  • Raupapa
    B65541
  • Ētahi Ingoa
    B65541T 100A 33
    B65541T100A33
    B65541T100A33-ND
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ko te Wahanga Kino Rawa Minita (Amin) mm²
  • Tuhinga
    M33
  • Te Tae Kaituku Taeke
    47 Weeks
  • Te roa
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ko te Permeability Tuatahi (μi)
    750
  • Tautuhi Inanga (Al)
    100nH
  • Teitei
    4.25mm
  • Putanga
    Gapped
  • Whakaoti
    Uncoated
  • Te Mahinga Pumau (μe)
    64
  • Te Riki Marae Mahinga (Ve) mm³
    500
  • Te roa o te roa (te) mm
    20
  • Te Painga Mahinga (Ae) mm²
    25
  • Taimana
    14.30mm