Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Motuhake, MOV > B72660M0600S172
Tono Tono
Maori
5837868Ataata B72660M0600S172EPCOS
B72660M0600S172
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    B72660M0600S172
  • Whakaahuatanga
    VARISTOR 100V 1.2KA 4032
  • Tauira ECAD
  • Varistor Voltage (Typ)
    100V
  • Varistor Voltage (Max)
    118V
  • Raupapa
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    4032 (1080 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    B72660M 600S172
    B72660M0600S172-ND
    B72660M600S172
    B72660M600S172-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount, MLCV
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maximum DC Volts
    85V
  • Maximum AC Volts
    60V
  • Te Tae Kaituku Taeke
    20 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Energy
    4.8J
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    100V 1.2kA Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 4032 (1080 Metric)
  • I teie nei - Te tere
    1.2kA
  • Capacitance @ Frequency
    480pF @ 1kHz