Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > B78148E1682K000
Tono Tono
Maori
1242910Ataata B78148E1682K000EPCOS
B78148E1682K000
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    B78148E1682K000
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 6.8UH 2.45A 105 MOHM
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.157" Dia (4.00mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    BC+
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    40 @ 7.96MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Radial
  • Ētahi Ingoa
    B78148E1682K
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    26 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1MHz
  • Inangarangi
    6.8µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.453" (11.50mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    25MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 2.45A 105 mOhm Max Radial
  • DC Resistance (DCR)
    105 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    2.45A
  • I teie nei - Maama
    2.3A