Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > B82432T1682K000
Tono Tono
Maori
4048390Ataata B82432T1682K000EPCOS
B82432T1682K000
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    B82432T1682K000
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 6.8UH 700MA 300 MOHM
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1812 (4532 Metric)
  • Rahi / Rahi
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    SIMID
  • Ratonga
    AEC-Q200
  • Q @ Freq
    10 @ 7.96MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2-SMD, J-Lead
  • Ētahi Ingoa
    B82432T1682K
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    24 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.96MHz
  • Inangarangi
    6.8µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    36MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 300 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
  • DC Resistance (DCR)
    300 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    700mA