Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > B82469G1911M
Tono Tono
Maori
B82469G1911M
  • Tau Wae
    B82469G1911M
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 910NH 2A 33 MOHM SMD
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.150" L x 0.142" W (3.80mm x 3.60mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    B82469G1
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    910nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.047" (1.20mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    910nH Shielded Wirewound Inductor 2A 33 mOhm Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    33 mOhm
  • Whakatauranga onamata
    2A