Home > Hua > Whakawhiti > Ngā Huringa Ake o Naianei > B82801B0803A020
Tono Tono
Maori
6989556Ataata B82801B0803A020EPCOS
B82801B0803A020
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
900+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    B82801B0803A020
  • Whakaahuatanga
    CURR SENSE XFMR 1:20 SMD
  • Tauira ECAD
  • Taumaha
    0.014 oz (0.4g)
  • Momo
    Invasive
  • Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua
  • Kāhua Whakamutunga
    Gull Wing
  • Rahi / Rahi
    0.280" L x 0.320" W (7.11mm x 8.13mm)
  • Raupapa
    B82801B
  • Ratonga
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    B82801B 803A 20
    B82801B803A20
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    22 Weeks
  • Inangarangi
    80µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.200" (5.08mm)
  • Mahinga Rawe
    50kHz ~ 1MHz
  • Time Energy (E.T.)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1:20 Current Sense Transformer 50kHz ~ 1MHz 0.8 mOhm Primary, 400 mOhm Secondary 80µH Surface Mount
  • DC Resistance (DCR)
    0.8 mOhm Primary, 400 mOhm Secondary