Tono Tono
Maori
5744626Ataata ES80BV011EasyBraid Co.
ES80BV011
  • Tau Wae
    ES80BV011
  • Whakaahuatanga
    BEVEL 1.10MM
  • Tauira ECAD
  • Whānui
    0.039" (1.00mm)
  • Aki - Momo
    Soldering
  • Tip - Hanga
    Bevel 60°
  • Tip - Rahi Riki
  • Taerangi Tea
    662°F ~ 748°F (350°C ~ 398°C)
  • Raupapa
    ES
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te roa
    0.530" (13.46mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei
    0.047" (1.19mm)