Tono Tono
Maori
2869094Ataata ES80WV031EasyBraid Co.
ES80WV031
  • Tau Wae
    ES80WV031
  • Whakaahuatanga
    HOOF W/DENT 60 3.10MM
  • Tauira ECAD
  • Whānui
    0.120" (3.05mm)
  • Aki - Momo
    Soldering
  • Tip - Hanga
    Hoof, Dent
  • Tip - Rahi Riki
  • Taerangi Tea
    778°F ~ 887°F (420°C ~ 475°C)
  • Raupapa
    ES
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te roa
    0.645" (16.41mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei
    0.130" (3.30mm)