Tono Tono
Maori
3912099Ataata ET60CH032EasyBraid Co.
ET60CH032
  • Tau Wae
    ET60CH032
  • Whakaahuatanga
    CHISEL 30 3.20MM
  • Tauira ECAD
  • Whānui
    0.130" (3.30mm)
  • Aki - Momo
    Soldering
  • Tip - Hanga
    Chisel 30°
  • Tip - Rahi Riki
  • Taerangi Tea
    617°F ~ 676°F (325°C ~ 358°C)
  • Raupapa
    ET
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te roa
    0.315" (8.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei
    0.020" (0.50mm)