Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > PLT1206Z9531LBTS
Tono Tono
Maori
4653531Ataata PLT1206Z9531LBTSElectro-Films (EFI) / Vishay
PLT1206Z9531LBTS
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
100+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    PLT1206Z9531LBTS
  • Whakaahuatanga
    RES SMD 9.53KOHM 0.01% 0.4W 1206
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±0.01%
  • Te Tae Tema
    ±5ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1206
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Raupapa
    PLT
  • Tuhinga
    9.53 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.4W, 2/5W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    1206 (3216 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.033" (0.84mm)
  • Ngā āhuatanga
    Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    9.53 kOhms ±0.01% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Thin Film