Home > Hua > Tacitars > Aluminium - Kaihauturu Porohita > PVM-10V271MG70E-R2
Tono Tono
Maori
6161184Ataata PVM-10V271MG70E-R2Elna America
PVM-10V271MG70E-R2
  • Tau Wae
    PVM-10V271MG70E-R2
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM POLY 270UF 20% 10V SMD
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    10V
  • Momo
    Polymer
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
    0.331" L x 0.331" W (8.40mm x 8.40mm)
  • Rahi / Rahi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Raupapa
    PVM
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.22A @ 100kHz
  • Ratonga
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    Radial, Can - SMD
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hapa
    1.25 Ohms
  • Teitei - Tae (Max)
    0.276" (7.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    21 mOhm
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    270µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 21 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    270µF
  • Nga tono
    General Purpose
PVM4A102C01R00
PVM4A102C01R00
Whakaahuatanga: TRIMMER 1K OHM 0.1W J LEAD TOP
Kaihanga: Bourns, Inc.
I roto i te taonga
PVM-5
PVM-5
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 5A 600VDC
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
PVM-16V101MG70E-R2
PVM-16V101MG70E-R2
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD
Kaihanga: Elna America
PVM-25
PVM-25
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 25A 600VDC
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
PVM-7
PVM-7
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 7A 600VDC
PVM-12
PVM-12
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 12A 600VDC
PVM-16V680MF60E-R2
PVM-16V680MF60E-R2
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 68UF 20% 16V SMD
Kaihanga: Elna America
PVM-10V121MF60E-R2
PVM-10V121MF60E-R2
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 120UF 20% 10V SMD
PVM-8
PVM-8
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 8A 600VDC
PVM-6
PVM-6
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 6A 600VDC
PVM-4
PVM-4
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 4A 600VDC
PVM-10V470ME60E-R2
PVM-10V470ME60E-R2
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD
PVM-16V121MG70E-R2
PVM-16V121MG70E-R2
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 120UF 20% 16V SMD
PVM-9
PVM-9
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 9A 600VDC
PVM-30
PVM-30
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 30A 600VDC
PVM-10
PVM-10
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 10A 600VDC
PVM-10V680ME60E-R2
PVM-10V680ME60E-R2
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 68UF 20% 10V SMD
PVM-20
PVM-20
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 20A 600VDC
PVM-15
PVM-15
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 15A 600VDC
PVM-10V221MG70E-R2
PVM-10V221MG70E-R2
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 220UF 20% 10V SMD