Home > Hua > Menahini, Taarai, Toi > He potae, he waewae, he pama, he pupuhi > AFP38120A
Tono Tono
Maori
AFP38120A
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
100+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    AFP38120A
  • Whakaahuatanga
    FOOT CYLINDRICAL 1.5" DIA BLACK
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Foot
  • Te matotoru
    0.394" (10.00mm)
  • Rahi / Rahi
    1.500" Dia (38.10mm)
  • Hanga
    Cylindrical, Tapered
  • Raupapa
    AFP
  • Momo Tae
    Threaded Stud
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Tuhinga
    Polypropylene
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Te pakeke
  • Puka
    Individual Pieces
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Foot Cylindrical, Tapered 1.500" Dia (38.10mm) Polypropylene Black