Home > Hua > Menahini, Taarai, Toi > Nga Kaipupuri Whakanui, Nga Moni, Nga Waea > CSR8-394-01
Tono Tono
Maori
5799330Ataata CSR8-394-01Essentra Components
CSR8-394-01
  • Tau Wae
    CSR8-394-01
  • Whakaahuatanga
    SPACER TUBULAR GEN PURP 0.394"
  • Tauira ECAD
  • Whānui
  • Whakamahi
    General Purpose
  • Momo
    Spacer
  • Hanga
    Tubular
  • Raupapa
    CSR
  • Ētahi Ingoa
    CSR8-394-01-ND
    CSR839401
    RPC3691
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    Not Applicable
  • Tuhinga
    Nylon
  • Te Tae Kaituku Taeke
    2 Weeks
  • Te roa
    0.393" (10.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei
    0.394" (10.00mm)
  • Ngā āhuatanga
  • Taitapa - O waho
    0.436" (11.07mm)
  • Taitapa - I roto
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Component Spacer General Purpose Tubular 0.394" (10.00mm) Natural