Home > Hua > Menahini, Taarai, Toi > Tautoko Poari > SCBSST-16-01
Tono Tono
Maori
6571759Ataata SCBSST-16-01Essentra Components
SCBSST-16-01
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SCBSST-16-01
  • Whakaahuatanga
    BRD SPT SNAP LOCK THR STUD 1"
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Poari Tautoko Tautoko
    0.062" (1.57mm) 1/16"
  • Tautoko i te Taitara Taitara
    0.157" (3.99mm)
  • Raupapa
    SCBSST
  • Momo Tae
    Threaded Stud
  • Te Poutoko Ranga Rawa
    0.063" (1.60mm)
  • Ko te Taitara o te Raina
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Tuhinga
    Nylon
  • Te Tae Kaituku Taeke
    2 Weeks
  • Te roa - Whānui
    1.653" (42.00mm)
    Not applicable / Not applicable
  • Te pupuri i te momo
    Snap Lock
  • Ngā āhuatanga
    M4 Thread
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Board Support Snap Lock / Threaded Stud Nylon 1.000" (25.40mm) 1"
  • I waenganui i te Kaari Poari
    1.000" (25.40mm) 1"