Home > Hua > Menahini, Taarai, Toi > Rivets > XT3120625A
Tono Tono
Maori
6739408Ataata XT3120625AEssentra Components
XT3120625A
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    XT3120625A
  • Whakaahuatanga
    BARBED FASTENER 0.783" NYLON BLK
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Barbed Fastener
  • Raupapa
    XT
  • Raina Rita
    0.783" (19.89mm)
  • Taitapa Rivet
  • Ētahi Ingoa
    RPC2951
    XT3120625A-ND
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Tuhinga
    Nylon
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kaupapa Tae
    0.312" (7.92mm) 5/16"
  • Teitei Teitei
    0.100" (2.54mm)
  • Head Diameter
    0.874" (22.20mm)
  • Rarangi Riki
    0.062" ~ 0.626" (1.57mm ~ 15.90mm)
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Barbed Fastener 0.062" ~ 0.626" (1.57mm ~ 15.90mm) Grip Range Nylon
  • Tae
    Black
XT350A
XT350A
Whakaahuatanga: GDT 350V THROUGH HOLE