Home > Hua > Menahini, Taarai, Toi > Rivets > XT3750375A
Tono Tono
Maori
3621342Ataata XT3750375AEssentra Components
XT3750375A
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    XT3750375A
  • Whakaahuatanga
    BLACK NYLON 6/6 FIR TREE RIVETS,
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Barbed Fastener
  • Raupapa
    XT
  • Raina Rita
    0.570" (14.48mm)
  • Taitapa Rivet
  • Ētahi Ingoa
    RPC2971
  • Tuhinga
    Nylon
  • Te Tae Kaituku Taeke
    2 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kaupapa Tae
    0.375" (9.53mm) 3/8"
  • Teitei Teitei
    0.100" (2.54mm)
  • Head Diameter
    1.000" (25.40mm) 1"
  • Rarangi Riki
    0.062" x 0.375" (1.58mm x 9.53mm)
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Barbed Fastener 0.062" x 0.375" (1.58mm x 9.53mm) Grip Range Nylon