Home > Hua > Optoelectronics > Whakaara Ahuhu - Tohu > EAST16083GA0
Tono Tono
Maori
EAST16083GA0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
9000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    EAST16083GA0
  • Whakaahuatanga
    LED GREEN CLEAR 2SMD
  • Tauira ECAD
  • Waimotu - Tae
    518nm
  • Waimurere - Mana
    528nm
  • Puku - Whakamua (Vf) (Typ)
    3.4V
  • Tirohia te Angle
    120°
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    2-SMD
  • Rahi / Rahi
    1.60mm L x 0.80mm W
  • Raupapa
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    0603 (1608 Metric)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    2 (1 Year)
  • Te Whakatauranga a Millicandela
    199mcd
  • Te Tae Kaituku Taeke
    10 Weeks
  • Whakaaetanga Maama
    Clear
  • Mahinga Rangata / Rahi
    Rectangle with Flat Top, 1.60mm x 0.80mm
  • Tae Tae
    Colorless
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei (Max)
    0.40mm
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Green 528nm LED Indication - Discrete 3.4V 0603 (1608 Metric)
  • Tono - Whakamātau
    20mA