Home > Hua > Optoelectronics > Whakaara Ahuhu - Tohu > EAST1608GA0
Tono Tono
Maori
6654912Ataata EAST1608GA0Everlight Electronics
EAST1608GA0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
3000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    EAST1608GA0
  • Whakaahuatanga
    LED YELLOW/GREEN CLEAR 2SMD
  • Tauira ECAD
  • Waimotu - Tae
    575nm
  • Waimurere - Mana
    574nm
  • Puku - Whakamua (Vf) (Typ)
    2V
  • Tirohia te Angle
    100°
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    2-SMD
  • Rahi / Rahi
    1.60mm L x 0.80mm W
  • Raupapa
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    0603 (1608 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    EAST1608GA0-ND
    S10B009995
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    2 (1 Year)
  • Te Whakatauranga a Millicandela
    20mcd
  • Te Tae Kaituku Taeke
    10 Weeks
  • Whakaaetanga Maama
    Clear
  • Mahinga Rangata / Rahi
    Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm
  • Tae Tae
    Colorless
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei (Max)
    0.90mm
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Yellow-Green 574nm LED Indication - Discrete 2V 0603 (1608 Metric)
  • Tono - Whakamātau
    5mA