Home > Hua > Sensors, transducers > Pūrere Matapihi - Whakaaro - Whakaatu Analog > ITR20002
Tono Tono
Maori
ITR20002
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
3000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    ITR20002
  • Whakaahuatanga
    OPTO INTERRUPTER
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max)
    30V
  • Raupapa
  • Mahinga Whakaaro
    Reflective
  • Te Whakaaro Tae
    0.236" (6mm)
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    PCB Mount
  • Momo putanga
    Phototransistor
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    20 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Reflective Optical Sensor 0.236" (6mm) PCB Mount
  • I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max)
    50mA
  • I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max)
    20mA