Home > Hua > Ngä Mea Mana - Motuhake / Roto (Poari-Poari) > Kaituku Arataki > LXC75-5000SW
Tono Tono
Maori
4467401Ataata LXC75-5000SWExcelsys Technologies Ltd.
LXC75-5000SW
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
200+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    LXC75-5000SW
  • Whakaahuatanga
    LED DRIVER CC AC/DC 7-15V 5A
  • Tauira ECAD
  • Taumaha
    1.7 lbs (771.1g)
  • Putanga - Whakaputa
    7 ~ 15 V
  • Putanga - Whakamotu
    3kV
  • Momotuhi - Input (Min)
    90VAC
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    305VAC
  • Momo
    Constant Current
  • Topology
    AC DC Converter
  • Kāhua Whakamutunga
    Wire Leads
  • Rahi / Rahi
    6.97" L x 2.66" W x 1.46" H (177.0mm x 67.5mm x 37.0mm)
  • Raupapa
    LXC75
  • Ratonga
    IP67
  • Mana (Watts)
    75W
  • Tae Mahi
    -35°C ~ 70°C
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    10 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    OVP, SCP
  • He pai
    88%
  • Te whakaheke
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    5A 7 ~ 15 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Nama - Whakaputa (Max)
    5A