Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Nga Whakarite > FST10040
Tono Tono
Maori
2311972Ataata FST10040GeneSiC Semiconductor
FST10040
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
50+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    FST10040
  • Whakaahuatanga
    DIODE MODULE 40V 100A TO249AB
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max)
    Schottky
  • Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
    1 Pair Common Cathode
  • Tuhinga o mua - Breakdown
    TO-249AB
  • Tere
    100A
  • Raupapa
  • RoHS Tūnga
    Bulk
  • Te Whakaora Whakaora (trr)
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Ko te poari
    TO-249AB
  • Ētahi Ingoa
    FST10040GN
    FST10040GN-ND
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    4 Weeks
  • Waehanga Kaihanga
    FST10040
  • Whakaahua nui
    Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 40V 100A Chassis Mount TO-249AB
  • Te Whirihoranga Diode
    2mA @ 20V
  • Whakaahuatanga
    DIODE MODULE 40V 100A TO249AB
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    650mV @ 100A
  • I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode)
    40V
  • Capacitance @ Vr, F
    -55°C ~ 150°C