Home > Hua > Tiaki Awhe > Te Kapeke Iti o te Puku Tube (GDT) > GTCA26-141M-R05
Tono Tono
Maori
5518996Ataata GTCA26-141M-R05Hamlin / Littelfuse
GTCA26-141M-R05
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    GTCA26-141M-R05
  • Whakaahuatanga
    GDT 140V 20% 5KA THROUGH HOLE
  • Tauira ECAD
  • Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa)
    140V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Raupapa
    GTC
  • Packaging
    Tray
  • Paa / Case
    Axial Cylinder
  • Ētahi Ingoa
    RF3641-000
  • Tuhinga o mua
    2
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    Not Applicable
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m)
    5000A (5kA)
  • Kati poto
    No
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Gas Discharge Tube 140V 5000A (5kA) ±20% 2 Pole Through Hole