Home > Hua > Tiaki Awhe > Te Kapeke Iti o te Puku Tube (GDT) > GTCA38-261M-R20-FS
Tono Tono
Maori
6732470Ataata GTCA38-261M-R20-FSHamlin / Littelfuse
GTCA38-261M-R20-FS
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    GTCA38-261M-R20-FS
  • Whakaahuatanga
    GDT 260V 20% 20KA T/H FAIL SHORT
  • Tauira ECAD
  • Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa)
    260V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Raupapa
    GT
  • Packaging
    Tray
  • Paa / Case
    Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend)
  • Ētahi Ingoa
    RF3142-000
    RF3142-000-ND
  • Tuhinga o mua
    3
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    Not Applicable
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m)
    20000A (20kA)
  • Kati poto
    Yes
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Gas Discharge Tube 260V 20000A (20kA) ±20% 3 Pole Through Hole