Home > Hua > Tiaki Awhe > Te Kapeke Iti o te Puku Tube (GDT) > GTCS25-351M-R02-2
Tono Tono
Maori
17863Ataata GTCS25-351M-R02-2Hamlin / Littelfuse
GTCS25-351M-R02-2
I roto i te taonga
12000+
  • Tau Wae
    GTCS25-351M-R02-2
  • Whakaahuatanga
    GDT 350V 20% 2.5KA SURFACE MOUNT
  • Tauira ECAD
  • Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa)
    350V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2-SMD Cylinder Square End
  • Ētahi Ingoa
    GTCS25-351M-R02-2-ND
    GTCS25-351M-R02-2TR
    RF1529-000
  • Tuhinga o mua
    2
  • Momo Tae
    Surface Mount
    2500A (2.5kA)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Gas Discharge Tube 350V 2500A (2.5kA) ±20% 2 Pole Surface Mount