Home > Hua > Tiaki Awhe > Te Kapeke Iti o te Puku Tube (GDT) > GTCS35-151M-R05-2
Tono Tono
Maori
3108721Ataata GTCS35-151M-R05-2Hamlin / Littelfuse
GTCS35-151M-R05-2
  • Tau Wae
    GTCS35-151M-R05-2
  • Whakaahuatanga
    GDT 150V 20% 5KA SURFACE MOUNT
  • Tauira ECAD
  • Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa)
    150V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    3-SMD Cylinder Square End
  • Ētahi Ingoa
    GTCS35-151M-R05-2CT
  • Tuhinga o mua
    3
  • Momo Tae
    Surface Mount
    5000A (5kA)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Gas Discharge Tube 150V 5000A (5kA) ±20% 3 Pole Surface Mount