Home > Hua > Tiaki Awhe > Ngā kaiwhaiwhai > LFT602001CS
Tono Tono
Maori
297191
LFT602001CS
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    LFT602001CS
  • Whakaahuatanga
    FUSE BLOCK CART 600V 200A DIN
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga
    600V
  • Kāhua Whakamutunga
    Box Lug
  • Raupapa
    LFT
  • Whakatakotoranga
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    DIN Rail
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Purihi
    Block
  • Momo Momo
    Cartridge
  • Rahi Whakairo
    1.06" Dia x 3.25" L (26.9mm x 82.6mm)
  • Mo te Whakamahia me te / Products Related
    Class T
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Fuse Block 200A 600V 1 Circuit Cartridge DIN Rail
  • Whakatauranga onamata
    200A