Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Thyristors - SCR > S2010LS3
Tono Tono
Maori
2102576Ataata S2010LS3Hamlin / Littelfuse
S2010LS3
  • Tau Wae
    S2010LS3
  • Whakaahuatanga
    SCR SENS 200V 10A ISO TO-220
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max)
    1.6V
  • Momotuhi - Tae Atu
    200V
  • Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max)
    800mV
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    TO-220 Isolated Tab
  • Raupapa
  • Momo SCR
    Sensitive Gate
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    TO-220-3 Isolated Tab
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 110°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    SCR 200V 10A Sensitive Gate Through Hole TO-220 Isolated Tab
  • I teie nei - I te Ture (RMS) (Max)
    10A
  • I teie nei - I te State (He (AV)) (Max)
    6.4A
  • I teie nei - Tae Atu (Tae)
    5µA
  • I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm)
    83A, 100A
  • I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max)
    8mA