Home > Hua > Pouaka, Poraka, Raka > Te Whakahaere Tohu Rawa > DNFK2AC120
Tono Tono
Maori
DNFK2AC120
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    DNFK2AC120
  • Whakaahuatanga
    FAN (2)KIT 120MM 115VAC 9PCS
  • Tauira ECAD
  • Taumaha
    2 lbs (907.2g)
  • Momotuhi - Whakauru
    115VAC
  • Momo
    Fan
  • Ngā whakaaturanga
    Fan, AC, Square, 105 CFM
  • Rahi / Rahi
    4.72" L x 4.72" W x 1.50" H (119.9mm x 119.9mm x 38.1mm)
  • Mōhiohio Shipping
    Shipped from Digi-Key
  • Raupapa
    DNF
  • Ētahi Ingoa
    DNFK2AC120-ND
    HM2219
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    Not Applicable
  • Te Tae Kaituku Taeke
    4 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Rack Fan, AC, Square, 105 CFM 4.72" L x 4.72" W x 1.50" H (119.9mm x 119.9mm x 38.1mm)
DNFF120LG115
DNFF120LG115
Whakaahuatanga: FAN KIT 120MM LT GRY 115VAC 5PCS
Kaihanga: Hammond Manufacturing
DNFG
DNFG
Whakaahuatanga: FAN GUARD METAL 120MM W/HARDWARE
DNFPCG1
DNFPCG1
Whakaahuatanga: COVER FAN HOLE 4" BEIGE
DNFPLG1
DNFPLG1
Whakaahuatanga: COVER FAN HOLE 4" LIGHT GRAY