Home > Hua > Pouaka, Poraka, Raka > Pouaka > ASE10X10X4
Tono Tono
Maori
6688277Ataata ASE10X10X4Hoffmann
ASE10X10X4
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    ASE10X10X4
  • Whakaahuatanga
    JUNCTION BOX STEEL 10"L X 10"W
  • Tauira ECAD
  • Taumaha
    6.5 lbs (2.9kg)
  • Te matotoru
  • Rahi / Rahi
    10.000" L x 10.000" W (254.00mm x 254.00mm)
  • Mōhiohio Shipping
    Shipped from Digi-Key
  • Raupapa
  • Ratonga
    IP30, NEMA 1, UL-50, 50E
  • Ētahi Ingoa
    43070
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ko te Whakatau Whakamatau
  • Tuhinga
    Metal, Steel
  • Te Tae Kaituku Taeke
    3 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei
    4.016" (102.00mm)
  • Ngā āhuatanga
    Knockouts, Wall Mount
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Junction Box Metal, Steel Gray Cover Included 10.000" L x 10.000" W (254.00mm x 254.00mm) X 4.016" (102.00mm)
  • Hoahoa
    Cover Included
  • Puka Momo
    Junction Box
  • Tae
    Gray
  • Area (L x W)
    100 in² (645 cm²)