Home > Hua > Ngä Mea Mana - Motuhake / Roto (Poari-Poari) > AC Converters > PS5R-VB24
Tono Tono
Maori
3105015Ataata PS5R-VB24IDEC
PS5R-VB24
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    PS5R-VB24
  • Whakaahuatanga
    POWER SUPPLY 15W 24VDC DIN
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 4
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    24V
  • Putanga - Whakamotu
    3kV
  • Momotuhi - Whakauru
    85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC
  • Momo
    Enclosed
  • Rahi / Rahi
    3.74" L x 0.89" W x 3.54" H (95.0mm x 22.5mm x 90.0mm)
  • Raupapa
    PS5R-V
  • Mana (Watts)
    16W
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 75°C (With Derating)
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    DIN Rail
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    Not Applicable
  • Ko te Uara Utu Mii ana
  • Te Tae Kaituku Taeke
    4 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    Adjustable Output, IP20, Universal Input
  • He pai
    84%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 650mA 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    650mA