Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Oscillators > 4MA085000Z3AACTGI
Tono Tono
Maori
4MA085000Z3AACTGI
  • Tau Wae
    4MA085000Z3AACTGI
  • Whakaahuatanga
    OSC MEMS 85.000MHZ LVPECL SMD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    3.3V
  • Momo
    XO (Standard)
  • Rahi / Rahi
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Raupapa
    4MA
  • Ratonga
  • Packaging
    Tray
  • Paa / Case
    6-SMD, No Lead
  • Whakaputa
    LVPECL
  • Ētahi Ingoa
    IDT4MA085000Z3AACTGI
    IDT4MA085000Z3AACTGI-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    3 (168 Hours)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.035" (0.90mm)
  • Mahinga
    Enable/Disable
  • Te Tautanga Mahinga
    ±50ppm
  • Rautanga
    85MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    85MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Tae - Whakaaetanga (Max)
    100mA (Typ)