Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > Whero / Timingi - Karaoke Karaka, Kaikoi > 621MILFT
Tono Tono
Maori
230710
621MILFT
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
3000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    621MILFT
  • Whakaahuatanga
    IC CLK BUFFER 1:4 200MHZ 8SOIC
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    1.14 V ~ 1.89 V
  • Momo
    Fanout Buffer (Distribution)
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    8-SOIC
  • Raupapa
  • Ratonga - Whakauru: Whakaputa
    1:4
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Whakaputa
    LVCMOS
  • Ētahi Ingoa
    ICS621MILFT
    ICS621MILFT-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakauru
    Clock
  • Tautanga - Max
    200MHz
  • Motuhake - Whakauru: Whakaputa
    No/No
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 1:4 200MHz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Tau Wae Tuakiri
    ICS621
621Q
621Q
Whakaahuatanga: FIXED IND 22MH 11MA 45 OHM TH
Kaihanga: Hammond Manufacturing
621J
621J
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.2MH 34MA 4.5 OHM TH
Whakaahuatanga: CF CARD KIT UPPE
Kaihanga: Amphenol FCI
621A
621A
Whakaahuatanga: HEATSINK FOR TO3
Kaihanga: Wakefield-Vette
621L
621L
Whakaahuatanga: FIXED IND 4.7MH 23MA 8.2 OHM TH
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN SPLICE 400-1300 CMA CRIMP
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
621MLFT
621MLFT
Whakaahuatanga: IC CLK BUFFER 1:4 200MHZ 8SOIC
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
621SCMGI
621SCMGI
Whakaahuatanga: IC CLOCK BUFFER 1-4 8DFN
621C3
621C3
Whakaahuatanga: MANOMETER PRESSURE
Kaihanga: TPI (Test Products International)
621G
621G
Whakaahuatanga: FIXED IND 1MH 51MA 2 OHM TH
621MILF
621MILF
Whakaahuatanga:
Kaihanga: Renesas Electronics America
621K
621K
Kaihanga: Wakefield-Vette
621MLF
621MLF
621N
621N
Whakaahuatanga: FIXED IND 10MH 16MA 20 OHM TH
Whakaahuatanga: CF CARD KIT SEMI
621FTN
621FTN
Whakaahuatanga: STEEL RULE,1'
Kaihanga: Apex Tool Group
621NILFT
621NILFT
Whakaahuatanga: IC CLK BUFFER 1:4 200MHZ 8VFQFPN
621NLFT
621NLFT