Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > Maharahara > 7134SA55CB
Tono Tono
Maori
7134SA55CB
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
40+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    7134SA55CB
  • Whakaahuatanga
    IC SRAM 32K PARALLEL SB48
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi
    55ns
  • Tuhinga o mua
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Hangarau
    SRAM - Dual Port, Asynchronous
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    48-SIDE BRAZED
  • Raupapa
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    48-DIP (0.600", 15.24mm)
  • Ētahi Ingoa
    IDT7134SA55CB
    IDT7134SA55CB-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C (TA)