Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > Pūmahara - Pūmahara FIFOs > 72403L35P
Tono Tono
Maori
72403L35P
  • Tau Wae
    72403L35P
  • Whakaahuatanga
    IC FIFO PAR 64X4 35NS 16-DIP
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    4.5V ~ 5.5V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    16-PDIP
  • Raupapa
    7200
  • Whakahokia te kaha
    No
  • Tautoko Tae Mahere
    No
  • Packaging
    Tray
  • Paa / Case
    16-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Ētahi Ingoa
    IDT72403L35P
    IDT72403L35P-ND
  • Tae Mahi
    0°C ~ 70°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Rahi Mahara
    256 (64 x 4)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Mahinga
    Asynchronous
  • Tautoko FWFT
  • Momo Whakawhānui
    Depth, Width
  • Raraunga Raraunga
    35MHz
  • Tae - Whakaaetanga (Max)
    35mA