Tono Tono
Maori
ICS844051CGILF
  • Tau Wae
    ICS844051CGILF
  • Whakaahuatanga
    IC CLK GEN GIG ETH LVDS 8-TSSOP
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    2.375 V ~ 3.465 V
  • Momo
    Clock/Frequency Synthesizer, Clock Generator
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    8-TSSOP
  • Raupapa
    FemtoClock®
  • Ratonga - Whakauru: Whakaputa
    1:1
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • PLL
    Yes
  • Whakaputa
    LVDS
  • Ētahi Ingoa
    800-1147-ND
    844051CGILF
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakauru
    Crystal
  • Tautanga - Max
    187.5MHz