Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > Maharahara > IDT6116SA45TP
Tono Tono
Maori
IDT6116SA45TP
  • Tau Wae
    IDT6116SA45TP
  • Whakaahuatanga
    IC SRAM 16K PARALLEL 24DIP
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi
    45ns
  • Tuhinga o mua
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Hangarau
    SRAM - Asynchronous
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    24-PDIP
  • Raupapa
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    24-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Ētahi Ingoa
    6116SA45TP
  • Tae Mahi
    0°C ~ 70°C (TA)