Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Oscillators > XLH720002.000000X
Tono Tono
Maori
1604484Ataata XLH720002.000000XIDT (Integrated Device Technology)
XLH720002.000000X
  • Tau Wae
    XLH720002.000000X
  • Whakaahuatanga
    OSCILLATOR XO 2.000MHZ HCMOS SMD
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    2.5V
  • Momo
    XO (Standard)
  • Rahi / Rahi
    0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)