Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Oscillators > XLL52V075.000000I
Tono Tono
Maori
3306564Ataata XLL52V075.000000IIDT (Integrated Device Technology)
XLL52V075.000000I
  • Tau Wae
    XLL52V075.000000I
  • Whakaahuatanga
    OSC VCXO 75.000MHZ LVDS SMD
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    2.5V
  • Momo
    VCXO
  • Rahi / Rahi
    0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm)