Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Oscillators > XLL53V500.000000X
Tono Tono
Maori
XLL53V500.000000X
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
200+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    XLL53V500.000000X
  • Whakaahuatanga
    OSC VCXO 500.000MHZ LVDS SMD
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    3.3V
  • Momo
    VCXO
  • Rahi / Rahi
    0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm)