Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Oscillators > XLL725100.000000I
Tono Tono
Maori
2204275Ataata XLL725100.000000IIDT (Integrated Device Technology)
XLL725100.000000I
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
200+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    XLL725100.000000I
  • Whakaahuatanga
    OSC XO 100.000MHZ LVDS SMD
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    2.5V
  • Momo
    XO (Standard)
  • Rahi / Rahi
    0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)