Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Oscillators > XLL735106.000000X
Tono Tono
Maori
530594Ataata XLL735106.000000XIDT (Integrated Device Technology)
XLL735106.000000X
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
200+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    XLL735106.000000X
  • Whakaahuatanga
    OSC XO 106.000MHZ LVDS SMD
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    3.3V
  • Rahi / Rahi
    0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)