Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Oscillators > XLL738400.000000X
Tono Tono
Maori
3605640Ataata XLL738400.000000XIDT (Integrated Device Technology)
XLL738400.000000X
  • Tau Wae
    XLL738400.000000X
  • Whakaahuatanga
    OSC XO 400.000MHZ LVDS SMD
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    3.3V
  • Rahi / Rahi
    0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)