Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Oscillators > XLP536340.000000X
Tono Tono
Maori
475153Ataata XLP536340.000000XIDT (Integrated Device Technology)
XLP536340.000000X
  • Tau Wae
    XLP536340.000000X
  • Whakaahuatanga
    OSC XO 340.000MHZ LVPECL SMD
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    3.3V
  • Momo
    XO (Standard)
  • Rahi / Rahi
    0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm)