Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Oscillators > XLP72V600.000000I
Tono Tono
Maori
XLP72V600.000000I
  • Tau Wae
    XLP72V600.000000I
  • Whakaahuatanga
    OSC VCXO 600.000MHZ LVPECL SMD
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    2.5V
  • Momo
    VCXO
  • Rahi / Rahi
    0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)