Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Oscillators > XLP738910.000000X
Tono Tono
Maori
7002410Ataata XLP738910.000000XIDT (Integrated Device Technology)
XLP738910.000000X
  • Tau Wae
    XLP738910.000000X
  • Whakaahuatanga
    OSC XO 910.000MHZ LVPECL SMD
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    3.3V
  • Momo
    XO (Standard)
  • Rahi / Rahi
    0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)