Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > LRF3WLF-01-R075F
Tono Tono
Maori
2256514Ataata LRF3WLF-01-R075FTT Electronics/IRC
LRF3WLF-01-R075F
  • Tau Wae
    LRF3WLF-01-R075F
  • Whakaahuatanga
    RES SMD 0.075 OHM 3W 2512 WIDE
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
  • Putanga - Mahi
    3W
  • Tuhinga o mua - Breakdown
    1225
  • Te matotoru (Max)
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.125" L x 0.250" W (3.18mm x 6.35mm)
  • Raupapa
    LRF3W
  • RoHS Tūnga
    Tape & Reel (TR)
  • Ko te poari
    Wide 2512 (6432 Metric), 1225
  • Ētahi Ingoa
    LRC-LRF3WLF-01-R075-F
    LRCLRF3WLF01R075F
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Waehanga Kaihanga
    LRF3WLF-01-R075F
  • Teitei - Tae (Max)
    0.037" (0.94mm)
  • Ngā āhuatanga
    Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
  • FIFO
    2
  • Whakaahua nui
    0.075 Ohm ±1% 3W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    ±1%
  • Whakaahuatanga
    RES SMD 0.075 OHM 3W 2512 WIDE