Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Transistors - FET, MOSFET - Kotahi > IXFX21N100F
Tono Tono
Maori
3046424Ataata IXFX21N100FIXYS RF
IXFX21N100F
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    IXFX21N100F
  • Whakaahuatanga
    MOSFET N-CH 1000V 21A PLUS247-3
  • Tauira ECAD
  • Vgs (th) (Max) @ Id
    5.5V @ 4mA
  • Vgs (Max)
    ±20V
  • Hangarau
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    PLUS247™-3
  • Raupapa
    HiPerRF™
  • Runa I (Max) @ Id, Vgs
    500 mOhm @ 10.5A, 10V
  • Whakaaetanga Mana (Max)
    500W (Tc)
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    TO-247-3
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds
    5500pF @ 25V
  • Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs
    160nC @ 10V
  • Momo FET
    N-Channel
  • FET Pānga
  • Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On)
    10V
  • Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss)
    1000V